Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pronájem
Apartmán v domě  je možné pronajnout na týden i déle. Možnost ubytování pro 6 osob a dětí do 3 let bez nároku na lůžko. Jedná se o stavbu z roku 2007, která se nachází  v klidné lokalitě na okraji obce, 150 m od břehu Lipenského jezerana, na konci slepé ulice s výhledem na Lipno. Apartmán se pronajímá vždy celý bez ohledu na počet ubytovaných osob, tím je zajištěno pohodlí a soukromí návštěvníků.
Týdenní pobyty
zahájení pobytu v sobotu od 15.00 hod. – ukončení následnou sobotu do 10.00 hod., případně dle dohody.
Vybavení domu
Dům má tři ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, sociální zařízení, koupelnu a technickou místnost.
Kuchyň je nově zařízena, s lednicí, elektrickým sporákem, varnou konvicí, myčkou, digestoří, toustovačem, kávovarem  a základním kuchyňským vybavením. Koupelna  v prvním patře je vybavena vanou, sprchovým koutem a toaletou, další toaleta se nachází také i v přízemí objektu. Obývací pokoj je vybaven dvěma sedacími soupravami (umožňující oddělené sezení pro telvizní a povídací kroužek), televizí, radiem s CD přehrávačem a pro příjemnou atmosféru je možnost topení v kamínkách - dřevo je k dispozici. Ložnice jsou umístěny v patře a jsou vybaveny nábytkem. Ve dvou pokojích jsou manželské postele a  jedna ložnice je se dvěmi samostatnými postelemi. Dále je k dispozici sušák, žehlící prkno, žehlička, fén, v létě sezení se slunečníkem a ohniště.
Parkování
Přímo u domu (slepá ulice) jsou  místa pro parkování - nehlídané.
Stravování
Kromě vaření v objektu lze využít  v obci několik restaurací, nejbližší cca 200 m, v ocbi je také obchod, kde lze zakoupit základní potraviny, drogistické zboží, hygienické potřeby a uzeniny.